Mimo kategórií
Konec Aeronetu v Čechách aneb čučka sem, čučka tam

Aeronet (VK company)výrazně ztrácí vliv a tak je doždímáván . Z celé šarády je zřejmé, že nikdo z SPDnemá nejmenší profit z podpory totálně profláklé BIS. proč by to dělalí ?

Aeronet (VK company)výrazně ztrácí vliv a tak je doždímáván . Z celé šarády je zřejmé, že nikdo z SPDnemá nejmenší profit z podpory totálně profláklé BIS. proč by to dělalí ?

A zrejme oni prišli s tým VK a vybrali na to maskota.

To určitě není pravda, protože identita vedoucí kolotoče existovala dávno před změnou aeronetu z fora o nějakých letadýlkách na "alternativní" web.

[quote="pid:10550, uid:324"]A zrejme oni prišli s tým VK a vybrali na to maskota.[/quote] To určitě není pravda, protože identita vedoucí kolotoče existovala dávno před změnou aeronetu z fora o nějakých letadýlkách na "alternativní" web.

výrazně ztrácí vliv

Zdá se, že ano: článek už mu nežerou ani diskutující.
Zatím tvoří 3 skupiny:
i. většina - baví se mezi sebou o něčem jiném (!)
ii. jeden odpírač otevřeně nesouhlasí a poukazuje na vykonstruovanost článku
iii. jeden článek sežral a kritizuje odpírače

[quote="pid:14958, uid:57"]výrazně ztrácí vliv[/quote] Zdá se, že ano: článek už mu nežerou ani diskutující. Zatím tvoří 3 skupiny: i. většina - baví se mezi sebou o něčem jiném (!) ii. jeden odpírač otevřeně nesouhlasí a poukazuje na vykonstruovanost článku iii. jeden článek sežral a kritizuje odpírače

Zajímavost: pan VK použil v článku zkratku VKR. Bez vysvětlení. Zajímavé! (copak asi ta zkratka znamená... :-)

Vojenská kontrarozvědka

[quote="pid:14956, uid:240"]Zajímavost: pan VK použil v článku zkratku VKR. Bez vysvětlení. Zajímavé! (copak asi ta zkratka znamená... :-)[/quote] Vojenská kontrarozvědka

SPD je jediná strana, která má, na rozdíl od ostatních rusofobů, k Rusku jakž takž normální vztah. Pro voliče, je z tohoto pohledu jediná volitelná strana. Žádná jiná, alespoň s neutrálním vztahem k Rusku tady není. Možná sdružení, kolem poslance Volného.
Z toho pramení i útok na tuto stranu. Bažina cítí, že lidí s dobrým vztahem k Rusku je halda, a že by mohli jednotně SPD volit. Tak jim nezbývá nic jiného, než toto jedinou stranu u voličů pošpinit.

SPD je jediná strana, která má, na rozdíl od ostatních rusofobů, k Rusku jakž takž normální vztah. Pro voliče, je z tohoto pohledu jediná volitelná strana. Žádná jiná, alespoň s neutrálním vztahem k Rusku tady není. Možná sdružení, kolem poslance Volného. Z toho pramení i útok na tuto stranu. Bažina cítí, že lidí s dobrým vztahem k Rusku je halda, a že by mohli jednotně SPD volit. Tak jim nezbývá nic jiného, než toto jedinou stranu u voličů pošpinit.

Možná sdružení, kolem poslance Volného.

Projektem “Volný-Volfová” se zabývám podrobně zde
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/661/projekt-volný

[quote="pid:14980, uid:312"]Možná sdružení, kolem poslance Volného.[/quote] Projektem “Volný-Volfová” se zabývám podrobně zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/661/projekt-volný

Tento aeronetí článek

Zákeřný a slizký aeronet znovu útočí!
Koho zasáhne tentokrát jeho nesmlouvavé “padni-komu-padni”.
Správně, zase SPD. Jak nečekané - těsně před volbami.

je zde na fóru propagován nickem “Jiří.”.

K tomu moje reakce zde

Kdo si počká, ten se dočká...
Tentokrát vydržel “Jiří.” být nenápadný mnohem mnohem déle než při svém předchozím pokusu

Tento aeronetí článek [quote="pid:14956, uid:240"]Zákeřný a slizký aeronet znovu útočí! Koho zasáhne tentokrát jeho nesmlouvavé “padni-komu-padni”. Správně, zase SPD. Jak nečekané - těsně před volbami.[/quote] je zde na fóru propagován nickem “Jiří.”. K tomu moje reakce zde [quote="pid:14981, uid:240"]Kdo si počká, ten se dočká... Tentokrát vydržel “Jiří.” být nenápadný mnohem mnohem déle než při svém předchozím pokusu[/quote]

Aby byl obraz aeronetu úplnější a abych nevyvolával dojem, že aeronet pouze neguji, dám sem článek, kdy aeronet ozvučuje něco, co se reálně děje:

“Google nahlašuje české vládě shromažďování lidí pomocí polohových informací mobilních telefonů, takže hlídky policie a zásahová komanda podle všeho hned vědí, kam mají vyrazit a kde jsou nelegálně otevřené hospody? Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil na CNN Prima News a lidé okamžitě začali hlásit své zkušenosti a varují se mezi sebou na Facebooku! Google přitom zákon neporušuje, protože hlásí anonymní data!...”
https://aeronet.cz/news/google-nahlasuje-ceske-vlade-shromazdovani-lidi-pomoci-polohovych-informaci-mobilnich-telefonu-takze-hlidky-policie-a-zasahova-komanda-podle-vseho-hned-vedi-kam-maji-vyrazit/

Zaznělo v diskusním pořadu na Primě:
https://cnn.iprima.cz/arenberger-mame-cisla-od-google-analytics-jak-a-kde-se-lide-shromazduji-24920

Vyhledal jsem si to na videu toho pořadu, zazní to od 32:00, zkresleno to nebylo. Takže faktologie v pořádku. (mimochodem, sice jsem po videu jenom skákal, dokud jsem se netrefil, ale rovnou říkám, je to jen pro silné žaludky) (a ještě jednou mimochodem: asi tedy stojí za zamyšlení, jaký operační systém mám na mobilu a co všechno za “služby” nechám spuštěné; získávat data od přímo od tlf. operátorů bude pro stát asi komplikovanější, než od gúglu)

Další věc je aeronetí hodnocení této informace či podsouvání postoje k ní:
“Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil...”.
Aeronet nikdy nezapomene upozornit ve stylu “vidíte, a my jsme o tom psali už před 100 lety a teď je to pravda”. A někdy dá link na ten jejich článek a někdy nedá, jako např. tentokrát...:-)
A na to hned VK organicky navazuje ujištěním typu: “...tak už teď konečně vidíte, jak je to hrozné. Ale to ještě není všechno! Bude to ještě mnohem horší... Však přece dobře víte, že co my napíšeme, to se nejpozději za 100 let splní...”.

Aby byl obraz aeronetu úplnější a abych nevyvolával dojem, že aeronet pouze neguji, dám sem článek, kdy aeronet ozvučuje něco, co se reálně děje: “Google nahlašuje české vládě shromažďování lidí pomocí polohových informací mobilních telefonů, takže hlídky policie a zásahová komanda podle všeho hned vědí, kam mají vyrazit a kde jsou nelegálně otevřené hospody? Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil na CNN Prima News a lidé okamžitě začali hlásit své zkušenosti a varují se mezi sebou na Facebooku! Google přitom zákon neporušuje, protože hlásí anonymní data!...” https://aeronet.cz/news/google-nahlasuje-ceske-vlade-shromazdovani-lidi-pomoci-polohovych-informaci-mobilnich-telefonu-takze-hlidky-policie-a-zasahova-komanda-podle-vseho-hned-vedi-kam-maji-vyrazit/ Zaznělo v diskusním pořadu na Primě: https://cnn.iprima.cz/arenberger-mame-cisla-od-google-analytics-jak-a-kde-se-lide-shromazduji-24920 Vyhledal jsem si to na videu toho pořadu, zazní to od 32:00, zkresleno to nebylo. Takže faktologie v pořádku. (mimochodem, sice jsem po videu jenom skákal, dokud jsem se netrefil, ale rovnou říkám, je to jen pro silné žaludky) (a ještě jednou mimochodem: asi tedy stojí za zamyšlení, jaký operační systém mám na mobilu a co všechno za “služby” nechám spuštěné; získávat data od přímo od tlf. operátorů bude pro stát asi komplikovanější, než od gúglu) Další věc je aeronetí hodnocení této informace či podsouvání postoje k ní: “Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil...”. Aeronet nikdy nezapomene upozornit ve stylu “vidíte, a my jsme o tom psali už před 100 lety a teď je to pravda”. A někdy dá link na ten jejich článek a někdy nedá, jako např. tentokrát...:-) A na to hned VK organicky navazuje ujištěním typu: “...tak už teď konečně vidíte, jak je to hrozné. Ale to ještě není všechno! Bude to ještě mnohem horší... Však přece dobře víte, že co my napíšeme, to se nejpozději za 100 let splní...”.

Dneska byla dobrá úroda, tak ještě jeden kousek na téma

Aby byl obraz aeronetu úplnější a abych nevyvolával dojem, že aeronet pouze neguji, dám sem článek, kdy aeronet ozvučuje něco, co se reálně děje:

“Obyvatelé Brna hlásili v neděli mohutnou aktivitu dopravních letadel zatemňujících oblohu pomocí chemtrails, které se pomalu rozplývaly a vytvářely umělou oblačnost!...”
https://aeronet.cz/news/obyvatele-brna-hlasili-v-nedeli-mohutnou-aktivitu-dopravnich-letadel-zatemnujicich-oblohu-pomoci-chemtrails-ktere-se-pomalu-rozplyvaly-a-vytvarely-umelou-oblacnost-fotografie-doslova-vyrazi-dech/

Ponechme stranou otázky typu “ze kdy jsou ty fotky různých míst”, jestli jsou to ta místa, jak tvrdí aeronet, ponechme bokem i to, jak aeronet fotky vysvětluje či interpretuje.
Pravděpodobně jsou to fotky opravdu z ČR.
Základní otázka tedy zní: Bylo teď pár dní pěkné počasí, čáry na obloze nebyly. Teď jsou. Čím to je? Letadla přece létají furt stejně, nebo ne?

Dneska byla dobrá úroda, tak ještě jeden kousek na téma [quote="pid:15375, uid:240"]Aby byl obraz aeronetu úplnější a abych nevyvolával dojem, že aeronet pouze neguji, dám sem článek, kdy aeronet ozvučuje něco, co se reálně děje:[/quote] “Obyvatelé Brna hlásili v neděli mohutnou aktivitu dopravních letadel zatemňujících oblohu pomocí chemtrails, které se pomalu rozplývaly a vytvářely umělou oblačnost!...” https://aeronet.cz/news/obyvatele-brna-hlasili-v-nedeli-mohutnou-aktivitu-dopravnich-letadel-zatemnujicich-oblohu-pomoci-chemtrails-ktere-se-pomalu-rozplyvaly-a-vytvarely-umelou-oblacnost-fotografie-doslova-vyrazi-dech/ Ponechme stranou otázky typu “ze kdy jsou ty fotky různých míst”, jestli jsou to ta místa, jak tvrdí aeronet, ponechme bokem i to, jak aeronet fotky vysvětluje či interpretuje. Pravděpodobně jsou to fotky opravdu z ČR. Základní otázka tedy zní: Bylo teď pár dní pěkné počasí, čáry na obloze nebyly. Teď jsou. Čím to je? Letadla přece létají furt stejně, nebo ne?
Upravené 12. 5. 2021 o 10:06

Čím to je? Letadla přece létají furt stejně, nebo ne?

Nejsem z Brna, ale u nás to bylo o víkendu také. A věděl jsem ještě před víkendem, že k tomu pravděpodobně dojde. Proč? Protože mám vypozorované, že k tomuto jevu dochází, když dojde k prudké změně teplot mezi jednotlivými dny, což se také o víkendu stalo.
Jinak co se týká té klasické chemtrails konspirace, tak jsem k tomu dost skeptický. Podle mě jde jenom o odvedení pozornosti od jiných konspirací (trochu bych to přirovnal ke konspiraci o placaté Zemi). Nicméně tím ale nezpochybňuji výrazný vliv chemtrails na počasí. A teď myslím skutečné chemtrails, to znamená zplodiny a výpary z motorů dopravních letadel. A on to vlastně i zmiňuje v tom článku, že došlo i ke změně složení paliva (novější motory produkují mimo jiné i více páry), změně počasí po jarním lockdownu apod. Pokud tedy někdo poukáže na to, že letecká doprava výrazně ovlivňuje počasí, tak je kvůli té uměle vytvořené chemtrails konspiraci (můj názor) automaticky označen za konspiračního blázna a nikdo se s dotyčným bavit nebude.

[quote="pid:15377, uid:240"]Čím to je? Letadla přece létají furt stejně, nebo ne?[/quote] Nejsem z Brna, ale u nás to bylo o víkendu také. A věděl jsem ještě před víkendem, že k tomu pravděpodobně dojde. Proč? Protože mám vypozorované, že k tomuto jevu dochází, když dojde k prudké změně teplot mezi jednotlivými dny, což se také o víkendu stalo. Jinak co se týká té klasické chemtrails konspirace, tak jsem k tomu dost skeptický. Podle mě jde jenom o odvedení pozornosti od jiných konspirací (trochu bych to přirovnal ke konspiraci o placaté Zemi). Nicméně tím ale nezpochybňuji výrazný vliv chemtrails na počasí. A teď myslím skutečné chemtrails, to znamená zplodiny a výpary z motorů dopravních letadel. A on to vlastně i zmiňuje v tom článku, že došlo i ke změně složení paliva (novější motory produkují mimo jiné i více páry), změně počasí po jarním lockdownu apod. Pokud tedy někdo poukáže na to, že letecká doprava výrazně ovlivňuje počasí, tak je kvůli té uměle vytvořené chemtrails konspiraci (můj názor) automaticky označen za konspiračního blázna a nikdo se s dotyčným bavit nebude.
123
5.46k
49
17
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept