Egregoriálno-matričné riadenie
Slavia a Anglosaská férovka

To co se stalo po zápase Evropské ligy, jen ukazuje na zoufalý morální stav západní společnosti a rozklad jejich nástrojů konkrétně fotbalistů a sportovních klubů, nejen že zápas připomínal válečnou vřavu, kde slávie dostávala jednu ránu za druhou, a golman Kolář musel dokonce v polovině zápasu z hřiště, po střetu s útočníkem, který mu (údajně ho neviděl) uštědřil kung-fu kop do hlavy, po kterém šel zkrvavený Kolář k zemi. A dohra nechutná, po zápase, posuďte sami. Za to by měl klub dostat tučnou pokutu, né-li zákaz pokračovat v příštich letech v této souteži. Nic takového nepamatuji!
https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2212486-peklo-ve-skotsku-stopera-kudelu-v-tunelu-stadionu-zbili-do-krve-slavii-evakuovala-z-ibroxu-policie.html#topstory


To co se stalo po zápase Evropské ligy, jen ukazuje na zoufalý morální stav západní společnosti a rozklad jejich nástrojů konkrétně fotbalistů a sportovních klubů, nejen že zápas připomínal válečnou vřavu, kde slávie dostávala jednu ránu za druhou, a golman Kolář musel dokonce v polovině zápasu z hřiště, po střetu s útočníkem, který mu (údajně ho neviděl) uštědřil kung-fu kop do hlavy, po kterém šel zkrvavený Kolář k zemi. A dohra nechutná, po zápase, posuďte sami. Za to by měl klub dostat tučnou pokutu, né-li zákaz pokračovat v příštich letech v této souteži. Nic takového nepamatuji! https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2212486-peklo-ve-skotsku-stopera-kudelu-v-tunelu-stadionu-zbili-do-krve-slavii-evakuovala-z-ibroxu-policie.html#topstory
Upravené 19. 3. 2021 o 12:56

Dochází k zajímavé situaci: naši hráči ⁦@slaviaofficial
⁩ a trenéři nejsou vpuštěni ani 30 min. po zápase do šaten....
https://twitter.com/DanielKonrad01/status/1372675376854528009
Do satny mohl jen brankar Ondrej Kolar s jednim lekarem. Organizaci tohoto UEFA zapasu lze jen tezko porozumet.

Dochází k zajímavé situaci: naši hráči ⁦@slaviaofficial ⁩ a trenéři nejsou vpuštěni ani 30 min. po zápase do šaten.... https://twitter.com/DanielKonrad01/status/1372675376854528009 Do satny mohl jen brankar Ondrej Kolar s jednim lekarem. Organizaci tohoto UEFA zapasu lze jen tezko porozumet.

Nechci sýčkovat, ale v dnešním "absurdním světě" to nespíš směřuje k vyloučení Slávie z Evropské ligy, anulaci zápasu ve prospěch Glasgow Rangers, tvrdému trestu pro Ondřeje Kúdelu, apod.
Když to nejde na hřišti, tak to půjde přes UEFA. Nic nového pod sluncem, nejen ve fotbale.


Nechci sýčkovat, ale v dnešním "absurdním světě" to nespíš směřuje k vyloučení Slávie z Evropské ligy, anulaci zápasu ve prospěch Glasgow Rangers, tvrdému trestu pro Ondřeje Kúdelu, apod. Když to nejde na hřišti, tak to půjde přes UEFA. Nic nového pod sluncem, nejen ve fotbale.

Stejně se obávám, že bude potrestaná pouze Slávie, za údajně rasistický výrok, Kuděly.
Klub Rangers bude ještě vystaven do role, "mučedníka". Co na plat UEFA je plná pederastů a mafiozních strktur. A to přece nejde, aby Slovanský tým porazil Západní Velkoklub. Když to nešlo na hřišti, půjde to přes struktury UEFA.


Stejně se obávám, že bude potrestaná pouze Slávie, za údajně rasistický výrok, Kuděly. Klub Rangers bude ještě vystaven do role, "mučedníka". Co na plat UEFA je plná pederastů a mafiozních strktur. A to přece nejde, aby Slovanský tým porazil Západní Velkoklub. Když to nešlo na hřišti, půjde to přes struktury UEFA.
Upravené 19. 3. 2021 o 09:47

Nechci sýčkovat, ale v dnešním "absurdním světě" to nespíš směřuje k vyloučení Slávie z Evropské ligy, anulaci zápasu ve prospěch Glasgow Rangers, tvrdému trestu pro Ondřeje Kúdelu, apod.
Když to nejde na hřišti, tak to půjde přes UEFA. Nic nového pod sluncem, nejen ve fotbale.
Ludvíku, ano obávám se, že tak třeba, aby se ukázala i těm nejzabedněnějším fanouškům, co je ta jejich Evropská Fair play zač.


 smile Příspěvek výše jsem napsal nezávisle na tvém komentáři, hezká shoda.


[quote="pid:7817, uid:270"]Nechci sýčkovat, ale v dnešním "absurdním světě" to nespíš směřuje k vyloučení Slávie z Evropské ligy, anulaci zápasu ve prospěch Glasgow Rangers, tvrdému trestu pro Ondřeje Kúdelu, apod. Když to nejde na hřišti, tak to půjde přes UEFA. Nic nového pod sluncem, nejen ve fotbale.[/quote]Ludvíku, ano obávám se, že tak třeba, aby se ukázala i těm nejzabedněnějším fanouškům, co je ta jejich Evropská Fair play zač. :) Příspěvek výše jsem napsal nezávisle na tvém komentáři, hezká shoda.
Upravené 19. 3. 2021 o 09:46

Ono už bylo rasistické, že si Slavia dovolila vyhrát. I přesto, že mají v týmu několik černochů.


Nejlépe hodnocený příspěvek z diskuse:


"Jedou na dnešní naprosto nesmyslné vlně. Jakékoliv své sprosté nezvládnuté chování obhajují rasismem soupeře. Mám obavy, že i jim se to vyplatí. Mohou totiž surově a velmi nebezpečně zranit bělocha. Mohou skopat ostatní jeho spoluhráče. Mohou si na jednom vylít frustraci zbabělým napadením po zápase. Ale když vás samotné pak obviní z rasismu, byť by to bylo evidentně vylhané, máte problém vy. A oni s tím kalkulují. Tohle se podařilo naučit lidi s jinou barvou kůže. Vyvolává to v nich pocit nadřazenosti. A hlavně se to neskutečně zneužívá. A bohužel není dnes síly, která by to zastavila. Kdo by se o to jen pokusil, bude smeten jako rasista. Gerrad a celkově ostrovní fotbal u mě obrovsky ztratili. Přesto mám obavy, že potrestáná bude Slavia."


https://www.youtube.com/watch?v=6dVRNKr-y0s


...Tak tohle se nevidí ani v MMA.


Ono už bylo rasistické, že si Slavia dovolila vyhrát. I přesto, že mají v týmu několik černochů. Nejlépe hodnocený příspěvek z diskuse: "Jedou na dnešní naprosto nesmyslné vlně. Jakékoliv své sprosté nezvládnuté chování obhajují rasismem soupeře. Mám obavy, že i jim se to vyplatí. Mohou totiž surově a velmi nebezpečně zranit bělocha. Mohou skopat ostatní jeho spoluhráče. Mohou si na jednom vylít frustraci zbabělým napadením po zápase. Ale když vás samotné pak obviní z rasismu, byť by to bylo evidentně vylhané, máte problém vy. A oni s tím kalkulují. Tohle se podařilo naučit lidi s jinou barvou kůže. Vyvolává to v nich pocit nadřazenosti. A hlavně se to neskutečně zneužívá. A bohužel není dnes síly, která by to zastavila. Kdo by se o to jen pokusil, bude smeten jako rasista. Gerrad a celkově ostrovní fotbal u mě obrovsky ztratili. Přesto mám obavy, že potrestáná bude Slavia." https://www.youtube.com/watch?v=6dVRNKr-y0s ...Tak tohle se nevidí ani v MMA.

..Tak tohle se nevidí ani v MMA.
Kolář mohl přijít o oko... Nechutné, opovržení hodné, doživotní distanc!


[quote="pid:7820, uid:181"]..Tak tohle se nevidí ani v MMA.[/quote]Kolář mohl přijít o oko... Nechutné, opovržení hodné, doživotní distanc!

V noosfere se to tluce a takto se to projevuje u nas "dole". Nasi vyhrali a to je to nejpodstatnejsi, nicmene podobnych faulu bude pribyvat i mimo fotbalove hriste a budou tim horsi, cim vic se zuby nehty drzime stare koncepce a jejich strujcu. Zeman chape, ze z Vychodu prichazi zmena, ktere se nevyhneme, nicmene sami si urcime, jak moc nas (ne)bude bolet.


V noosfere se to tluce a takto se to projevuje u nas "dole". Nasi vyhrali a to je to nejpodstatnejsi, nicmene podobnych faulu bude pribyvat i mimo fotbalove hriste a budou tim horsi, cim vic se zuby nehty drzime stare koncepce a jejich strujcu. Zeman chape, ze z Vychodu prichazi zmena, ktere se nevyhneme, nicmene sami si urcime, jak moc nas (ne)bude bolet.
Upravené 19. 3. 2021 o 10:23

Dost to připomíná situaci

V noosfere se to tluce a takto se to projevuje u nas "dole".

Může tu jít i o přímo řízenou provokaci (strukturně) - zvyšování revolučního potenciálu, přikládání pod kotel. Pumpování emocí do davu. Co se asi stane, až dorazí někdo podobný k zápasu do ČR?
Pokud bude následně potrestána Slávie, a to je dost pravděpodobné, je to dost zjevný pokus, jak přiložit další polínko pod kotel. Kdo řídí fotbal a UEFU všichni víme. Jasný signál, že se západem fair-play prostě hrát nepůjde.
"Slávia" (Slovani) jsou určeni k likvidaci. Jen další potvrzení faktu, že jsme pro ně spotřební materiál viz. také průběh COVIDu u nás. Nic jiného než orientace na východ nás nezachrání.


Dost to připomíná situaci [quote="pid:7824, uid:306"]V noosfere se to tluce a takto se to projevuje u nas "dole".[/quote] Může tu jít i o přímo řízenou provokaci (strukturně) - zvyšování revolučního potenciálu, přikládání pod kotel. Pumpování emocí do davu. Co se asi stane, až dorazí někdo podobný k zápasu do ČR? Pokud bude následně potrestána Slávie, a to je dost pravděpodobné, je to dost zjevný pokus, jak přiložit další polínko pod kotel. Kdo řídí fotbal a UEFU všichni víme. Jasný signál, že se západem fair-play prostě hrát nepůjde. "Slávia" (Slovani) jsou určeni k likvidaci. Jen další potvrzení faktu, že jsme pro ně spotřební materiál viz. také průběh COVIDu u nás. Nic jiného než orientace na východ nás nezachrání.

Nasi

V barvách červená a bílá.
Kdo to kromě našeho brankáře dostal blm-kopanec do hlavy? Ve vlastní hře (2x11) jménem fotbal.
Červenobílý tým vyhrává hru, ale zkouší (budou zkoušet?) ho dusit strukturně (jak se to daří či nedaří počítám uvidíme z reakce UEFA).


[quote="pid:7824, uid:306"]Nasi[/quote] V barvách červená a bílá. Kdo to kromě našeho brankáře dostal blm-kopanec do hlavy? Ve vlastní hře (2x11) jménem fotbal. Červenobílý tým vyhrává hru, ale zkouší (budou zkoušet?) ho dusit strukturně (jak se to daří či nedaří počítám uvidíme z reakce UEFA).

ktere se nevyhneme

Klepu na nenatřené dřevo...


[quote="pid:7824, uid:306"]ktere se nevyhneme[/quote] Klepu na nenatřené dřevo...

Faul na Koláře je šílený a zvažoval bych podání trestního oznámení. Zde nevidím rozdíl, zda je to na ulici nebo na hřišti. Fotbal hraji celý život a tohle se nevidí ani v pralesní lize.


Ale s tím Kúdelou je to divné, koukněte na video odjezdu Slavie ze stadionu, tam zrovna nevypadá, že by byl zbitý, tak jak to Slavia podává:
https://twitter.com/ramanbhardwajTV/status/1372702868998926340

Faul na Koláře je šílený a zvažoval bych podání trestního oznámení. Zde nevidím rozdíl, zda je to na ulici nebo na hřišti. Fotbal hraji celý život a tohle se nevidí ani v pralesní lize. Ale s tím Kúdelou je to divné, koukněte na video odjezdu Slavie ze stadionu, tam zrovna nevypadá, že by byl zbitý, tak jak to Slavia podává: https://twitter.com/ramanbhardwajTV/status/1372702868998926340

V barvách červená a bílá.

Správně, vlajka GP.


[quote="pid:7833, uid:240"]V barvách červená a bílá.[/quote] Správně, vlajka GP.

https://twitter.com/JaroslavTvrdik/status/1372831728562241538?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1372831728562241538%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport.cz%2Ffotbal%2Fevropska-liga%2Fclanek%2F2213296-roofe-zlomil-kolarovi-celni-kost-po-navratu-do-prahy-ceka-slavistickeho-golmana-dalsi-vysetreni.htmltopstory

Po utkání nebyl tým vpuštěn do kabin a Ondřej Kúdela byl zbaběle bez varování zbit pěstmi do obličeje hráčem Kamarou za přítomnosti trenéra Stevena Gerrarda. V šoku byli i zástupci UEFA, kteří byli u celého incidentu osobně přítomni. Tým je nyní v bezpečí na hotelu pod dohledem skotské policie.


je zarážející že se na tom podílel i trenér, pokud se to tak opravdu stalo.


https://twitter.com/JaroslavTvrdik/status/1372831728562241538?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1372831728562241538%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport.cz%2Ffotbal%2Fevropska-liga%2Fclanek%2F2213296-roofe-zlomil-kolarovi-celni-kost-po-navratu-do-prahy-ceka-slavistickeho-golmana-dalsi-vysetreni.htmltopstory Po utkání nebyl tým vpuštěn do kabin a Ondřej Kúdela byl zbaběle bez varování zbit pěstmi do obličeje hráčem Kamarou za přítomnosti trenéra Stevena Gerrarda. V šoku byli i zástupci UEFA, kteří byli u celého incidentu osobně přítomni. Tým je nyní v bezpečí na hotelu pod dohledem skotské policie. je zarážející že se na tom podílel i trenér, pokud se to tak opravdu stalo.
Upravené 19. 3. 2021 o 12:40

Odložte kopačky a hodnoťte to jako kobáci . Slávie (GP včetně vlastnictví klubu Čínou) demonstruje střet GP se starým nástrojem na půdě starého atlantizmu. To je tak zřetelný signál přes hru GP (fotbal), jeho symboliku a podle všeho i nastávající důsledky, že nic lepšího nešlo vymyslet. A navíc- SLÁVIE a navíc PRAHA . Už chápete, proč jsme pod takovým tlakem ?
Možná proto, že mně forbal jako takový absolutně nezajímá (přestože jsem ho v minulosti hrál), dívám se nato bez emocí. Další zuajímavý moment - stžetl se "bílý s černým". Dosud byl preferován vždy černý, ať učinil cokoliv. Co nás čeká teď ? Může to být globální úder na celé BLM.


Odložte kopačky a hodnoťte to jako kobáci . Slávie (GP včetně vlastnictví klubu Čínou) demonstruje střet GP se starým nástrojem na půdě starého atlantizmu. To je tak zřetelný signál přes hru GP (fotbal), jeho symboliku a podle všeho i nastávající důsledky, že nic lepšího nešlo vymyslet. A navíc- SLÁVIE a navíc PRAHA . Už chápete, proč jsme pod takovým tlakem ? Možná proto, že mně forbal jako takový absolutně nezajímá (přestože jsem ho v minulosti hrál), dívám se nato bez emocí. Další zuajímavý moment - stžetl se "bílý s černým". Dosud byl preferován vždy černý, ať učinil cokoliv. Co nás čeká teď ? Může to být globální úder na celé BLM.

Může to být globální úder na celé BLM.
Bolete, může být, může být, ale moc bych na to nesázel, ale pokud by to dopadlo jak říkáš, byl by to velice silný signál na změnu poměrů ve světe.


[quote="pid:7856, uid:57"]Může to být globální úder na celé BLM.[/quote] Bolete, může být, může být, ale moc bych na to nesázel, ale pokud by to dopadlo jak říkáš, byl by to velice silný signál na změnu poměrů ve světe.

Odložte kopačky

Mno, aspoň jsem rozvázal šňůrky (neboli tkaničky :-) ...


V barvách červená a bílá.
Kdo to kromě našeho brankáře dostal blm-kopanec do hlavy? Ve vlastní hře (2x11) jménem fotbal.
Červenobílý tým vyhrává hru, ale zkouší (budou zkoušet?) ho dusit strukturně (jak se to daří či nedaří počítám uvidíme z reakce UEFA).


Spíš než do kategorie "Zahraniční politika" by to sedlo do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"..


[quote="pid:7856, uid:57"]Odložte kopačky[/quote] Mno, aspoň jsem rozvázal šňůrky (neboli tkaničky :-) ... [quote="pid:7833, uid:240"]V barvách červená a bílá. Kdo to kromě našeho brankáře dostal blm-kopanec do hlavy? Ve vlastní hře (2x11) jménem fotbal. Červenobílý tým vyhrává hru, ale zkouší (budou zkoušet?) ho dusit strukturně (jak se to daří či nedaří počítám uvidíme z reakce UEFA).[/quote] Spíš než do kategorie "Zahraniční politika" by to sedlo do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"..
Upravené 19. 3. 2021 o 12:56

Samozřejmě . Je to příležitost a právě "česká a slovanská" příslušnost SLAVIE a místo střetu (malobritánie) je podle mně tak křičící, že to prostě nejde přehlédnout. Já nehovořím o krocích, které v první fázi proběhnou, ale :


  • slovanský tým, za zády s Čínou (GP) vybojoval utkání na půdě delimitovaného nástroje GP
  • slovanský tým zvítězil (proxy vítězství GP)
  • delimitovaný nástroj použil sílu k odvetě , ale neměl tu sílu zvrátit výsledek. Síla dnes už neřeší podstatu.
  • finále bude už mimo pracovní plochu Slávie a Glasgow (to jsou jen nástroje) . Bude se to řešit na nadnárodní úrovni s velmi výrazným dopadem na indikativní nástroj GP-fotbal.A díky tomu, že je fotbal u nás tak populární, dosáhli GP výrazného ochladnutí vztahu Čechů k anglos.Apropó - co to melou ti frantíci s tou záměnou angliny latinou. Latina je "jejich" a Macron taky.Mozaiko,mozaiko, už se nám zjevuješ...

Samozřejmě . Je to příležitost a právě "česká a slovanská" příslušnost SLAVIE a místo střetu (malobritánie) je podle mně tak křičící, že to prostě nejde přehlédnout. Já nehovořím o krocích, které v první fázi proběhnou, ale : - slovanský tým, za zády s Čínou (GP) vybojoval utkání na půdě delimitovaného nástroje GP - slovanský tým zvítězil (proxy vítězství GP) - delimitovaný nástroj použil sílu k odvetě , ale neměl tu sílu zvrátit výsledek. Síla dnes už neřeší podstatu. - finále bude už mimo pracovní plochu Slávie a Glasgow (to jsou jen nástroje) . Bude se to řešit na nadnárodní úrovni s velmi výrazným dopadem na indikativní nástroj GP-fotbal. A díky tomu, že je fotbal u nás tak populární, dosáhli GP výrazného ochladnutí vztahu Čechů k anglos. Apropó - co to melou ti frantíci s tou záměnou angliny latinou. Latina je "jejich" a Macron taky. Mozaiko,mozaiko, už se nám zjevuješ...

Spíš než do kategorie "Zahraniční politika" by to sedlo do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"..


zmenene


[quote="pid:7860, uid:240"]Spíš než do kategorie "Zahraniční politika" by to sedlo do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"..[/quote] zmenene

Spíš než do kategorie "Zahraniční politika" by to sedlo do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"..
Promiň, ale vnímám sport na této urovni jako silný politický nástroj, viz. zákazy pro Rusko apod. Tento zápas může mít politickou dohru, konotace.


[quote="pid:7860, uid:240"]Spíš než do kategorie "Zahraniční politika" by to sedlo do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"..[/quote]Promiň, ale vnímám sport na této urovni jako silný politický nástroj, viz. zákazy pro Rusko apod. Tento zápas může mít politickou dohru, konotace.
1234 ... 8
13.7k
147
26
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept