Politika v SR
Naozaj môže byť Slovensko nástupišťom NATO na vojnu na Ukrajine?

A tu somar zeleny ide naliehat na nato aby ihned zobralo ukrajinu do svojich strukur.

Německo se postavilo proti.

[quote="pid:10287, uid:106"]A tu somar zeleny ide naliehat na nato aby ihned zobralo ukrajinu do svojich strukur.[/quote] Německo se postavilo proti.

Málokto vie, že zvýšenú vojenskú prítomnosť Ruska na hraniciach Luhanska a Donecka vyprovokoval práve prezident Ukrajiny svojim dekrétom 117/2021, ktorý znamená de facto vyhlásenie vojny Rusku (link tu a text predpisu tu). Slovenské média o tom záhadne mlčia...
https://akw.sk/zahranicne-spravy/vojna-na-ukrajine-zdaleka-nie-je-zazehnana/

Málokto vie, že zvýšenú vojenskú prítomnosť Ruska na hraniciach Luhanska a Donecka vyprovokoval práve prezident Ukrajiny svojim dekrétom 117/2021, ktorý znamená de facto vyhlásenie vojny Rusku (link tu a text predpisu tu). Slovenské média o tom záhadne mlčia... https://akw.sk/zahranicne-spravy/vojna-na-ukrajine-zdaleka-nie-je-zazehnana/

"Kopeš do Hoxa, kto tu nie je ale ja som teraz moderátor. Spamätaj sa človeče."

Spamätať sa odporúčam vám pán moderátor.

"Kopeš do Hoxa, kto tu nie je ale ja som teraz moderátor. Spamätaj sa človeče." Spamätať sa odporúčam vám pán moderátor.
Upravené 12. 4. 2021 o 14:34

Ukrajina môže jedným úderom vrátiť Doneck, Lugansk, možno aj Krym...

Takovou představu může mít pouze "hlupák", který ani netuší, co by pro něho znamenala válka s Ruskem.

[quote="pid:7425, uid:330"]Ukrajina môže jedným úderom vrátiť Doneck, Lugansk, možno aj Krym...[/quote] Takovou představu může mít pouze "hlupák", který ani netuší, co by pro něho znamenala válka s Ruskem.

Spamätať sa odporúčam vám pán moderátor.

A čo by si povedal na to, že keby som na verejnosti začal ohovárať tvojich príbuzných alebo priateľov?

A ešte raz takto provokatívne zatrolíš, tak dostaneš ban, takže zavri ústa...

[quote="pid:10960, uid:324"]Spamätať sa odporúčam vám pán moderátor.[/quote] A čo by si povedal na to, že keby som na verejnosti začal ohovárať tvojich príbuzných alebo priateľov? A ešte raz takto provokatívne zatrolíš, tak dostaneš ban, takže zavri ústa...

Moderátor

Upravené 12. 4. 2021 o 15:29

Čarnogurský je vedle, jak ta jedle, hlavně v otázce návratu Krymu.

Takovou představu může mít pouze "hlupák", který ani netuší, co by pro něho znamenala válka s Ruskem.

A čo tak si poriadne prečítať celú vetu... Čarnogurský to predsa označuje za "vybičovanú propagandu" (zo strany Ukrajiny). Ak si UA takto fandí a šíri takúto propagandu, tak je to určite nebezpečné.

vybičovaná propaganda - Ukrajina môže jedným úderom vrátiť Doneck, Lugansk, možno aj Krym...

[quote="pid:7434, uid:312"]Čarnogurský je vedle, jak ta jedle, hlavně v otázce návratu Krymu.[/quote] [quote="pid:10964, uid:270"]Takovou představu může mít pouze "hlupák", který ani netuší, co by pro něho znamenala válka s Ruskem.[/quote] A čo tak si poriadne prečítať celú vetu... Čarnogurský to predsa označuje za "vybičovanú propagandu" (zo strany Ukrajiny). Ak si UA takto fandí a šíri takúto propagandu, tak je to určite nebezpečné. [quote="pid:7425, uid:330"]vybičovaná propaganda - Ukrajina môže jedným úderom vrátiť Doneck, Lugansk, možno aj Krym...[/quote]
Upravené 12. 4. 2021 o 18:42

Agenti a veriaci sekty slniečkových euroatlantistov sa začali horúčkovito aktivizovať: namiesto Fica teraz sú hlavnými objektmi ich svätého džihádu – samozrejme, popri Rusku – najmä Matovič a Sputnik
https://www.hlavnespravy.sk/kocurkovo-na-steroidoch-pred-vojnou-na-donbase-to-zacina-aj-u-nas-pekne-pulzovat/2500474
... a my zatiaľ čakáme, ako to dopadne: dopadne to ako vždy?

Agenti a veriaci sekty slniečkových euroatlantistov sa začali horúčkovito aktivizovať: namiesto Fica teraz sú hlavnými objektmi ich svätého džihádu – samozrejme, popri Rusku – najmä Matovič a Sputnik https://www.hlavnespravy.sk/kocurkovo-na-steroidoch-pred-vojnou-na-donbase-to-zacina-aj-u-nas-pekne-pulzovat/2500474 ... a my zatiaľ čakáme, ako to dopadne: dopadne to ako vždy?
12
3.77k
26
14
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept