Politika v ČR
Mají Němci poslední pokus k ovládnutí české kotliny ?

Mají Němci poslední pokus k ovládnutí české kotliny ?


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Demoblok-Nemecky-velvyslanec-se-omluvil-To-je-spojenec-Nemci-Ne-kolektivni-vine-657368
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/christoph-israng-nemecky-velvyslanec-vyroci-nemecke-okupace.A210315_140618_domaci_indr


Psychicky jsem nevydržel a zamíchal se do diskuze na iDnes, sice mě vymínusovali, ale nemohl jsem se jen tak nečinně dívat a číst ty žvásty adorantů neposkvrněně počatého Vény Flašky o vyspělosti Němců a ty kecy o nerozborném přátelství dnes už úplně jiného dobrého a laskavého německého národa, když se každý den setkávám s falší, pokrytectvím a pohrdáním námi Slovany ... Hnus ...


**Mají Němci poslední pokus k ovládnutí české kotliny ?** https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Demoblok-Nemecky-velvyslanec-se-omluvil-To-je-spojenec-Nemci-Ne-kolektivni-vine-657368 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/christoph-israng-nemecky-velvyslanec-vyroci-nemecke-okupace.A210315_140618_domaci_indr Psychicky jsem nevydržel a zamíchal se do diskuze na iDnes, sice mě vymínusovali, ale nemohl jsem se jen tak nečinně dívat a číst ty žvásty adorantů neposkvrněně počatého Vény Flašky o vyspělosti Němců a ty kecy o nerozborném přátelství dnes už úplně jiného dobrého a laskavého německého národa, když se každý den setkávám s falší, pokrytectvím a pohrdáním námi Slovany ... Hnus ...

zdradci , kolaboranti, vlastizdraci pracujuci v zaujmoch cudzieho štátu....chválí ten počin


zdradci , kolaboranti, vlastizdraci pracujuci v zaujmoch cudzieho štátu....chválí ten počin

Mají Němci poslední pokus k ovládnutí české kotliny ?

Uctiví služebníčci se potřebují uklonit a očistit boty svému páníčkovi (TOP09, KDU,...), kdyby si jich laskavě ráčil všimnout, blahem by se...


Ne že by Němci nevyužili příležitost, kdyby jí dostali, o tom nepochybuju. Jen v poslední době je čím dál víc zřejmé, že za maskou německého protektorátu se skrývá neokonská hlava. Negativní emoce nasměrovat na Němce a Londýn v tichosti prosazuje svoje zájmy. V jejich plánech mají přebrat po volbách moc Piráti (česká Antifa). Němeská 5-kolona (SPOLU) jim v tom má pomáhat a sloužit.


[quote="pid:7327, uid:317"]Mají Němci poslední pokus k ovládnutí české kotliny ?[/quote] Uctiví služebníčci se potřebují uklonit a očistit boty svému páníčkovi (TOP09, KDU,...), kdyby si jich laskavě ráčil všimnout, blahem by se... Ne že by Němci nevyužili příležitost, kdyby jí dostali, o tom nepochybuju. Jen v poslední době je čím dál víc zřejmé, že za maskou německého protektorátu se skrývá neokonská hlava. Negativní emoce nasměrovat na Němce a Londýn v tichosti prosazuje svoje zájmy. V jejich plánech mají přebrat po volbách moc Piráti (česká Antifa). Němeská 5-kolona (SPOLU) jim v tom má pomáhat a sloužit.

Ad) odkaz s velvyslancem Israngem. Hlubokou omluvu tam složil pirát Pavel Moravec. Vyjádřil obdobnou loajalitu jako jeho jmenovec - masarykovský plukovník Emanuel Moravec, protektorátní ministr školství a osvěty. Zajímavé je pan plukovník měl syna Pavla :-) . To už skoro vypadá na matriční úder rákoskou od paní vychovatelky Historie.


Ad) odkaz s velvyslancem Israngem. Hlubokou omluvu tam složil pirát Pavel Moravec. Vyjádřil obdobnou loajalitu jako jeho jmenovec - masarykovský plukovník Emanuel Moravec, protektorátní ministr školství a osvěty. Zajímavé je pan plukovník měl syna Pavla :-) . To už skoro vypadá na matriční úder rákoskou od paní vychovatelky Historie.

plukovník Emanuel Moravec

pirát Pavel Moravec

Václav homoMoravec (z ČT žumpy "Otázky Václava Hlodavce" )


Věru, nechtěl bych se jmenovat Moravec...


[quote="pid:7362, uid:260"]plukovník Emanuel Moravec[/quote] [quote="pid:7362, uid:260"]pirát Pavel Moravec[/quote] Václav homoMoravec (z ČT žumpy "Otázky Václava Hlodavce" ) Věru, nechtěl bych se jmenovat Moravec...
518
4
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept